Festmények és grafikák

Tételek száma: 752

Boldizsár István (1897-1984): Kis gazdaság. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×28 cm
10108.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

10109.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10110.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10111.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10112.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10113.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Ünnep. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm
10114.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Bátai István Mózes (?-): Buborékok (Cím nélkül), 1983. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×65 cm
10115.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Bányai Marietta (-): Horoszkóp. Vegyes technika, fa, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 50x50 cm
10116.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Bordás Ferenc (1911-1982): Család. Linómetszet, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 25x34,5 cm
10117.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm.
10118.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10119.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft