Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 291

Preismer ezüst (Ag) gyertyatartó pár, súlyozottak, jelzett, kopással, m: 8 cm, bruttó: 435 g
22280.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

6 darab ezüst (Ag) nyelű kés, jelzett, bruttó: 510g
22281.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

6 darab ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, jelzett, bruttó: 230g
22282.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Solingen ezüst (Ag) nyelű süteménykés. Jelzett, h: 27 cm, bruttó: 98g
22283.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
9

Ezüst (Ag) vegyes ékszer tétel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 112 g
22284.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Arany (Au) 14K nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 9,7 g
22285.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Ezüst(Ag) gyűrű shamballa gyöngyökkel, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 3,1 g
22286.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 63, nettó: 4,6 g
22287.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 13 cm, nettó: 18,2 g
22288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

22289.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Arany (Au) 14 K gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,4 g
22290.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Arany (Au) 8K gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2 g
22291.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft