Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 291

14K arany (Au) király mintás karlánc. Jelzett 6,99 g 20 cm
22147.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

Ezüst (Ag) monogramos névjegykártyatartó, jelzett, 8×5 cm, nettó: 78,8 g
22148.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) cigarettatárca hiányos zománc berakással, felirattal, jelzett, 9×7 cm, bruttó: 102,8 g
22149.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 40 g
22150.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kerek kő medál kínai írásjelekkel, ezüst lánccal, jelzett d: 9 cm
22151.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst (Ag) teás kanalak 9 db jelzett 154 g
22152.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ezüst (Ag) gyűrű m: 61, 5,1 g
22153.

Ezüst (Ag) gyűrű m: 61, 5,1 g

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Parfümös üveg. Ezüst, rózsa díszítéssel, üveg, jelzett. 6,5 cm
22154.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10

Ezüst (Ag) gyűrű, türkiz kővel, kopott, méret: 56, bruttó: 9,5 g
22155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19

Ezüst (Ag) pitykedomb és zománc díszes karkötő
22156.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18

Vegyes drágakövek: akvamarin, tigrisszem, gyémánt 0,03 ct stb
22157.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Dávid csillag medál 14K arany, jelzett, 5,55 g, d: 36 mm
22158.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft