Térképek

Tételek száma: 115

17699.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17700.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Magura környékének földtani térképe 25. Zóna XXVI. Rovat, Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1905. 68x90 cm Kis beszakadással
17701.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fehértemplom, Szászkabánya, Ómoldova környékének földtani térképe Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1905. 68x90 cm
17702.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17703.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Abrudbánya környékének földtani térképe 25. Zóna XXVI. Rovat, Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1905. 68x90 cm
17704.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1940 Rákospalota belvárosának két nagy méretű térképe, 120x90 cm Egyik felső széle sérült
17705.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1940 Budapest székesfőváros és környékének térképe.70x50 cm Üvegezett keretben
17706.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1930 A Kárpát-medence domborzati térképe a magassági pontokkal 94x85 cm kis szakadásokkal
17707.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1910 Sajószentpéter térképe. Tervezte és rajzolt Vépkó Gyula, kiegészítve 1928-ban. Kézzel rajzolt térkép. Szélén beszakadásokkal 70x60 cm
17708.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1930-1940 G. Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 55 Belgrad (Beograd) / Belgrád és környékének autótérképe, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., 77x71 cm
17709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1930-1940 G. Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 21 Krakau (Kraków) - Troppau (Opava) / Krakkó (Lengyelország) - Opava (Csehország) autótérkép, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., lapszéli sérüléssel, szétvált borítóval, 72x60 cm
17710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft