Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 56

Madelung, Aage: Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Ford. és az előszót írta: ifj. Bókay János. Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Ford. és az előszót írta: ifj. Bókay János. Bp. 1915. Athenaeum. 1 t. címkép. 222 l. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben
19670.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Lévai Jenő: Éhség, forradalom, Szibéria II kötet. Bp., 1935, Magyar Hétfő. 222p + 16 t Korabeli félvászon kötésben
19671.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. 1914/15. A Przemsyli versek harmadik itthoni kiadása. Bp., 1916, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
19672.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Berger Károly: A vezetés kézikönyve I. rész: Szervezés és statisztika. Bp., 1928 ., Stádium, XII+391 p., Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, a könyvtest elvált.
19673.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
13

Temesváry Ferenc: Művészi fegyverek. Sárvár, 1971., Sárvári Városi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítón két kisebb firkával, máskülönben jó állapotban.
19674.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A világháború. M. Kir. Honv. Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a világháború nevezetesebb és örökemlékű eseményeit, vezető egyéneinek arcképeit magában foglaló ezen album-naptárát az özvegyek és árvák alapjának gyarapítása céljából kizárólag üzleti ajándék gyanánt hozza forgalomba. Szekszárd, 1916. Molnár. 114 sztl. p. (ebből 56 oldal kép). Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, a képes naptárlapok perforált naptár része nélkül. Kopott vászonkötésben
19675.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Barta Sándor: Harminc éves a rendőrképzés 1947-1977. Bp., 1977. BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Magyar és orosz nyelven. Számos fekete-fehér és színes fotóval. Kiadói kartonált papírkötés.
19676.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Antal Iván: Nóták. Bp., 1920. Singer. 78p. Kiadói papírkötésben Felvágatlan Benne katonadalokkal
19677.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988, Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón a gerincnél foltokkal.
19678.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ács Tibor et al.: Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötés.
19679.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19680.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19681.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft