Horst Gerson: Rembrandt. H.n., 1968, Reynal & Company. 527 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón és műanyag védőborítón apró sérülésekkel.