Allen S. Weller: Art USA Now I-II. köt. Hrsg.: Lee Nordness. 102 bedeutende amerikanische Maler der Gegenwart. Luzern,1963,Verlag C. J. Bucher AG. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne a korszak ismert amerikai művészeivel, közte Edward Hopper, Kepes György, Willem de Kooning és mások. Kiadói félvászon-kötés, kopott kiadói kartonált papírtokban.