Olaszország 1975. "Bari Egyetem 1925-1975" aranyozott bronz emlékérem pár sérült keretbe ragasztva. Szign.: S. Johnson (32mm) T:VF
Italy 1975. "University of Bari 1925-1975" gilt bronze commemorative medallion pair glued in damaged frame. Sign.: S. Johnson (32mm) C:VF