https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 476

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1952-1956-1958 3 db régi meghívó, közte 1956-os Sportbál meghívójával.
1
18150.

1952-1956-1958 3 db régi meghívó, közte 1956-os Sportbál meghívójával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1952-1956 Timföldgyár Vogelbusch alumíniumgyártó berendezések üzemelésével kapcsolatos jegyzőkönyvek, levelezés. Eredeti aláírásokkal
1
18151.

1952-1956 Timföldgyár Vogelbusch alumíniumgyártó berendezések üzemelésével kapcsolatos jegyzőkönyvek, levelezés. Eredeti aláírásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1954 A dombóvári járásbíróság elnökének jelentése a helyben tárgyal különböző bűnügyekről két teljes bűnügy felsorolással
1
18152.

1954 A dombóvári járásbíróság elnökének jelentése a helyben tárgyal különböző bűnügyekről két teljes bűnügy felsorolással

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1954-1955 Képes Sport első két évfolyamának egybekötött számai: I. évf. 1-33. sz. (1957. május-december); II. évf. 1-28., 30-37., 39-43., 45-46., 44., 47-52. sz. Teljes I. évfolyam, és közel teljes II. évfolyam (2 szám hiány). Benne rengeteg izgalmas írással, sok fotóval, az olimpiáról, az Aranycsapatról, Puskás Ferencről, stb. Modern műbőr-kötésben, jó állapotban.
1
18153.

1954-1955 Képes Sport első két évfolyamának egybekötött számai: I. évf. 1-33. sz. (1957. május-december); II. évf. 1-28., 30-37., 39-43., 45-46., 44., 47-52. sz. Teljes I. évfolyam, és közel teljes II. évfolyam (2 szám hiány). Benne rengeteg izgalmas írással, sok fotóval, az olimpiáról, az Aranycsapatról, Puskás Ferencről, stb. Modern műbőr-kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1954-1959 Festőművészek, szobrászok, grafikusok kiállításainak ismertető prospektusai (Gráber Margit, Gáborjáni Szabó Kálmán, Kemény László, stb.), össz. 13 db, vegyes állapotban
1
18154.

1954-1959 Festőművészek, szobrászok, grafikusok kiállításainak ismertető prospektusai (Gráber Margit, Gáborjáni Szabó Kálmán, Kemény László, stb.), össz. 13 db, vegyes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1955 L'Ensemble Populaire de Chant et de Danse de l'État Hongrois. Das Ungarische Staatliche Volksensemble. / A Magyar Állami Népi Együttest bemutató prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia és német nyelven. Bp., Szikra-ny., 12 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.
1
18155.

1955 L'Ensemble Populaire de Chant et de Danse de l'État Hongrois. Das Ungarische Staatliche Volksensemble. / A Magyar Állami Népi Együttest bemutató prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia és német nyelven. Bp., Szikra-ny., 12 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1
18156.

1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db:  1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval.  1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1
18157.

1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 3 db forradalmi újság: Magyar Függetlenség 1. évf. 3. és 5. sz., okt. 31. - nov. 2. + Új Magyarország, a Petőfi Párt (Nemzeti Parasztpárt) napilapja, I. évf. 2. sz., nov. 3. (a címlapon: "A kínai kormány szerint a magyar nép követelései teljesen helytállók"). Vegyes állapotban.
1
18158.

1956 3 db forradalmi újság: Magyar Függetlenség 1. évf. 3. és 5. sz., okt. 31. - nov. 2. + Új Magyarország, a Petőfi Párt (Nemzeti Parasztpárt) napilapja, I. évf. 2. sz., nov. 3. (a címlapon: "A kínai kormány szerint a magyar nép követelései teljesen helytállók"). Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Forradalmi újságok gyűjteménye. Egy darab üvegezett keretben, hozzá még 11 darab. Mind a forradalom napjaiból, jó állapotban
1
18159.

1956 Forradalmi újságok gyűjteménye. Egy darab üvegezett keretben, hozzá még 11 darab. Mind a forradalom napjaiból, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 A Független Kisgazdapárt (FKgP) 4 db különböző röplapja, jó állapotban, 21x15 cm
1
18160.

1956 A Független Kisgazdapárt (FKgP) 4 db különböző röplapja, jó állapotban, 21x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Felhívás a Műszaki Egyetem központi diákotthona felívása 20x30 cm Forradalmi plakát. Ritka!
1
18161.

1956 Felhívás a Műszaki Egyetem központi diákotthona felívása 20x30 cm Forradalmi plakát. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz