https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~2000009/1936-Vitezi-Kozlony-az-Orszagos-Vitezi-Szek-hivatalos-kozlonye-XV-evf-3-sz-1936-okt-10~II3099934
3099934
17507
461
Military
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
LeÃrás:
1936 Vitézi Közlöny, az Országos Vitézi Szék hivatalos közlönye. XV. évf. 3. sz., 1936. okt. 10. Benne kitüntetések, dicséretek, személyi változások hÃreivel. A lap széle kissé sérült, 4 p.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m