https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Vegyes-erdekessegek-utazas-muveszet~2000045/von-der-Traun-Julius-Salomon-Konig-von-Ungarn-Ein-Gedicht-Wien-ca-1875-Verlag-von-A-Bauer~II3098524
3098524
21268
461
Books: mixed rarities, travelling, art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
von der Traun, Julius: Salomon, König von Ungarn. Ein Gedicht Wien, ca 1875. Verlag von A. Bauer 372p. Kiadói, dúsan aranyozott egészvászon kötésben. Belül a füzésnél, kissé sérült, borÃtón kis kopás, de Ãgy is látványos darab. Hungarica
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m