Bernhard Zsigmond: Zarándokságunk. Stőger János S. J. nyomán szabadon: - - . Kalocsa, 1904, Jurcsó Antal-ny., 302 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.