Tétel

Kikiáltási ár:

1 400 Ft

Leírás:

Michelet Gyula: Lengyel- és Oroszország. Kosciusko legendája. Ford.: De Gerando Antonina. + Voltaire: XII. Károly története. Ford.: Pruzsinszky Pál. Olcsó Könyvtár 104-105. sz. és 1287-1293. sz. Bp., 1878-1903, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert