Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 507

21053.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21055.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Kiss Arnold: A pap hárfája. Bp., 1904, Singer és Wolfner (Márkus Samu-ny.), 4 sztl. lev.+ 224 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.
21056.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21058.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

21059.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

21060.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21061.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21062.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

[Alpáry Imre] van Tromp I.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia). Bp., 1941, Cserépfalvi (Pápai Ernő-ny.), 300+(3) p. Második kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító sérült, javított (korabeli adópengős illetékbélyegekkel megragasztva).
21063.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.  A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
21064.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft