[Bürger, Gottfried August]: Münchhausen, az igazmondó német báró csodálatos kalandjai. Ford.: Gaal Mózes. Bp., [1904], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 152 p. Első kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, pótolt gerinccel, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.