20340.
Lezárult 460. Gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
[Behrens, Bertha (1848-1912)] Heimburg, W[ilhelmine]: Trudchens Heirat. Im Banne der Musen. W. Heimburg's gesammelte Romane und Novellen Band 5. Leipzig, é.n. (cca 1900), Ernst Keil's Nachfolger, 310+(2) p. Szövegközi illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.