Gaal Mózes: Ezeréves Multunkból. Hazafias Könyvtár X. köt. Budapest-Po... https://www.darabanth.com/hu/460-Gyorsarveres/460.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000005/Gaal-Mozes-Ezereves-Multunkbol-Hazafias-Konyvtar-X-kot-Budapest-Pozsony-Kaidja-Stampfel~II3085918
3085918
20466
460
Leírás: Gaal Mózes: Ezeréves Multunkból. Hazafias Könyvtár X. köt. Budapest-Pozsony. Kaidja Stampfel Károly. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon - kötés; kopottas, enyhén sérült borítóval. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
: karap_norbert