Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 204
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3075086
19110
459
Books: Travelling, Local History
Thirring - Heimler: Führer durch Sopron und Umgebung. Bp., 1921, Verlag turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, 2949559
19111
459
Széchenyi István: Eszmetöredékek, különösen a Tisza-völgy rendezését illetőleg. [Szeged, 1991.], Szegedi Nyomda. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés. 3029071
19112
459
Szucsik-Nagy Sándor: Hóstyák népe. Néprajzi tanulmány. Egri vőfélyesek. Eger, 2005, Gonda Könyvkiadó - Olvasó Nemzet Alapítvány. Kiadói egészműbőr-kötés. 3004600
19113
459
Michael Leapman: London. Útitárs. Főmunkatárs - -. Bp.,1996,Panem - Grafo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 2412069
19114
459
Marjalaki K. Lajos: Földrajz a polgári leányiskolák számára. III. rész: Idegen világrészek. Magyarország áttekintése. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 96 p. Kiadói papírkötés, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, bejegyzésekkel. 3029224
19115
459
3200
Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban. 3054748
19116
459
Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2586275
19117
459
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 3060199
19118
459
Heine, [Heinrich]: Itália. 1-3. köt. 1. köt.: Münchentől Genuáig. Ford. Benedek Marcell. 2. köt.: Luccai fürdőzés. Ford.: Bíró Sándor. 3. köt.: Lucca városa. Ford. Bíró Sándor. Bp., én. (cca 1920), Dante, 115+1 p. +5 t.; 128 p.+6 t.; 88 p- + 3 t. A borító rendkívül impozáns illusztrációja Jaschik Álmos (1885-1950) grafikus munkája. Egészoldalas képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, a III. kötet címlapja és címképe foltos, az I. kötetben kijáró lapokkal (64-81. oldalak között.) 3075671
19119
459
2200
Gyoma és Endrőd képekben. 1881-1981. Gyomaendrőd, 1996, Rekline Studió - Gyomai Kner Nyomda Rt. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 3076514
19120
459
Gay, Nick: Berlin Then and Now San Diego, 2005. Thunder Bay Press. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval 3047202
19121
459
Eger, 2 db könyv + 1 db térkép: Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. + Nagy József: Eger története. Bp. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + 1967 Eger járási jogú város térképe, Bp., Kartográfiai Vállalat, megjelent 3800 példányban, 48x32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft