Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 204

Thirring - Heimler: Führer durch Sopron und Umgebung. Bp., 1921, Verlag turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel,
19110.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Széchenyi István: Eszmetöredékek, különösen a Tisza-völgy rendezését illetőleg. [Szeged, 1991.], Szegedi Nyomda. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
19111.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19112.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Michael Leapman: London. Útitárs. Főmunkatárs - -. Bp.,1996,Panem - Grafo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19113.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19114.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19115.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19116.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19117.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Heine, [Heinrich]: Itália. 1-3. köt. 1. köt.: Münchentől Genuáig. Ford. Benedek Marcell. 2. köt.: Luccai fürdőzés. Ford.: Bíró Sándor. 3. köt.: Lucca városa. Ford. Bíró Sándor. Bp., én. (cca 1920), Dante, 115+1 p. +5 t.; 128 p.+6 t.; 88 p- + 3 t. A borító rendkívül impozáns illusztrációja Jaschik Álmos (1885-1950) grafikus munkája. Egészoldalas képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, a III. kötet címlapja és címképe foltos, az I. kötetben kijáró lapokkal (64-81. oldalak között.)
19118.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gyoma és Endrőd képekben. 1881-1981. Gyomaendrőd, 1996, Rekline Studió - Gyomai Kner Nyomda Rt. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19119.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Gay, Nick: Berlin Then and Now San Diego, 2005. Thunder Bay Press. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
19120.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Eger, 2 db könyv + 1 db térkép: Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. + Nagy József: Eger története. Bp. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + 1967 Eger járási jogú város térképe, Bp., Kartográfiai Vállalat, megjelent 3800 példányban, 48x32,5 cm
19121.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft