Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 62

Halasy-Nagy József: Korunk szelleme. Bp., [1936], Dante, 200 p. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
20352.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Halasy-Nagy József: Történeti bevezetés a filozófiába. Bp., 1942, Pantheon, 183+(7) p. Javított félvászon-kötés, rossz állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
20353.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szemere Samu: Spengler filozófiája. Mindent tudok könyvtár 10. Bp., én., BÉTA. Kiadói papírkötés.
20354.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Leszek Kolakowski: Újabb kis előadások nagy kérdésekről. Ford.: Pályi András. Bp., 2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20355.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Keserű Tibor: Személytelen ember, személytelen állam. Esszé, értekezéstöredékek és arcképek. Bp., 1932, Budai könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
20356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Henkey Gyula: A Kárpát-medence népeinek etnikai embertani képe. Léva, 1933., Magyar Ifjúság Érdekeit Védő Szövetség, 2.  Kiadói papírkötés.
20357.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Néprajzi előadások I-II. Szerk.: Filep Antal. Bp., 1976, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban. (A borító hátoldalán postai küldeményként címezve, elküldve).
20358.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sz. Bíró Zoltán: Putyin Oroszországa. Progress Könyvek. Bp., 2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
20359.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Petr Pithart: Hatvannyolc. Ford.: Gál Jenő. Pozsony, 1993, Kalligram. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20360.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Georg Simmel: A kacérság lélektana. Veszedelmes Viszonyok. Bp., 1990, Atlantisz - Medvetánc. Kiadói papírkötés.
20361.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Henri Bergson: A nevetés. Tanulmány a komikum jelentéséről és négy lélektani értekezés. Fordította és bevezetéssel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Félvászon- kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20362.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

Immanuel Kant: Az ítélőerő kritikája. Bp., 1979, Akadémiai. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
20363.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft