Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 51

19615.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

19616.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Dr. Gáspár Artúr: Dinasztiánk a haza védelmében 1914-1915. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopott, lapok néhol foltosok, kopottas állapotban.
19617.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Bp., 1993, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón néhány kis folttal.
19618.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Gordon Williamson: Véráztatta föld. A Waffen SS ütközetei. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 1998, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
19619.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

19620.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

6 db háborús regény: Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Bp., é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. + Frontregények sorozat 5 kötete: Wilhelm Michael: A Hohenzollern-sáncot tartani kell!...; Roland Dorgéles: Fakeresztek; Joseph Kessel: A repülőtiszt; Biró Zoltán: Fények és árnyak; Lázár Miklós Magyarok dalolnak. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, változó, többnyire jó állapotban.
19621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lövész Tibor: A skagerraki tengeri csata. A Szegedi Tudományegyetem bölcsészet-, nyelv- és történettudományi karához benyújtott doktori értekezés. (Gépirat). Szeged, 1948, k.n., 70 p. Oldalszámozáson kívül kézzel rajzolt, egészoldalas ábrákkal. Félvászon-kötésben.
19622.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Tanulmányok. Bp., 2003., Paktum. Kiadói papírkötés.
19624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Katonadalok. Bp., é.n. Mátyás könyvkiadó 32p. Modern papírborítóval
19625.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19626.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft