Kisfaludy Károly minden munkái 1-6. köt. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. Bp., 1893, Franklin. Hetedik, bővített kiadás. Az első kötetben Kisfaludy Károly portréjával. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, névbélyegzésekkel, 4 kötet borítóján kis magánkönyvtári címkékkel.