Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2912337
31515
458
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF 2912695
31516
458
Numizmatika
~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF 3026579
31517
458
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés 3025297
31518
458
Numizmatika
~1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:AU,XF patina 2912963
31519
458
Numizmatika
~1930-1953. 9db-os fém sí díjéremtétel, többsége gravírozva, egyik mellszalagon T:XF,VF 3044499
31520
458
3400
Numizmatika
1931. "GYAMC 1931. aug. 20. (Győri Automobil és Motor Club)" bronz díjplakett (37x53mm) T:XF ph. Hungary 1935. "GYAMC (Győr Automobil and Motor Club) - 20 Aug 1931" bronze award plaque (37x53mm) C:XF edge error 3029094
31521
458
Numizmatika
~1931. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Bpest diszkosz ifj. cs. bajn. 1931" gravírozással (42mm) T:XF patina, karc 3012989
31522
458
Numizmatika
1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU 3027673
31523
458
Numizmatika
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina 3050246
31524
458
Numizmatika
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:XF szennyeződés 2776060
31525
458
Numizmatika
1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 / Nyolcasverseny 1934. III." bronz díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 2912955
31526
458
Numizmatika
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft