Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 193

31479.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

31480.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31481.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31482.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

31483.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:XF patina
31484.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

31485.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "I. uszóverseny 1936. X. 4." gravírozással (50mm) T:AU
31486.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31487.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31488.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Rónay Attila (1971-) 2003. "Magyarország-Anglia 6:3, 50. évforduló" részben multicolor, aranyozott, jelzett Ag emlékérem, peremén "1047" sorszámmal, eredeti tokban (31,30g/0.999/42,5mm) T:PP
31489.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

31490.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft