12xklf sportjelvény, benne Izrael, FIFA, USA, Tajvan, Lake Placid, Franciaország, stb. T:UNC,AU 12xdiff sport badge lot, within Israel, FIFA, USA, Taiwan, Lake Placid, France, etc. C:UNC,AU
13db-os sport díjérem-tétel, közte 1969. "Budapest Bajnokság 1969 - NB II. Tart. I." kétoldalas, aranyozott Al díjérem mellszalagon. 1969-ben a BVSC nyerte a harmadosztálynak számító NB II. Északi csoportját, s emellett a tartalékbajnokságot is megnyerték a zuglóiak (40mm) + 1966. "BLSZ Bajnokság 1966 - I. - I. o." kétoldalas fém díjérem a négy budapesti I. osztályú csoport bajnokai közül (Erdért, 1. sz. ÉPFU, Műegyetemi AFC, Honvéd Budai Nagy Antal SE) az egyiknek T:vegyes
13db-os vegyes, sporttal kapcsolatos jelvénytétel, zománcozott darabokkal, közte MTK, Tatabányai SC, Petőfi SE, Traktor SE, CSU Targu Mures (Marosvásárhely), stb. T:AU-VF