Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2910823
31575
458
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1970-1980. "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" bronz emlékplakett (70mm) + "Magasabb Egység Bajnokság" bronzozott Al plakett, "SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS NEHÉZSULY III." bronzozott fém díjplakett (70mm) T:AU,XF 2619672
31576
458
Numizmatika
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina 2621140
31577
458
Numizmatika
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina 2832046
31578
458
Numizmatika
1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1- 2927673
31579
458
Numizmatika
1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973" bronz emlékérem (45mm) T:XF 3043901
31580
458
Numizmatika
1974. "Debreceni Postás Sport Egyesület 1924-1974" egyoldalas, részben festett fém plakett dísztokban (99x65mm) T:UNC 2928482
31581
458
Numizmatika
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU 2832032
31582
458
Numizmatika
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- 2952538
31583
458
Numizmatika
1977. "Helikon Kupa Keszthely 1977.VI.23-26." mázas kerámia emlékérem (108mm) T:AU 2959791
31584
458
Numizmatika
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF 2959794
31585
458
Numizmatika
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF 2832021
31586
458
Numizmatika
~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft