Radó Sándorné: Takarékos konyha. Polgári családok részére. Szerk. és kiadja - -. Bp., 1913. Fritz Ármin-ny.,138+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, a címlapon és az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel, receptekkel.