Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 173

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1932. "Királyi Magyar Automobil-Club/ Motorkerékpár megbízhatósági túraút 1932 / PUCH II. TEAM" ezüstözött bronz sport emlékplaket (66x75mm) T:XF
31678.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
11

Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Magyar Sí Klub" bronz díjplakett "DELMÁR CSAPATVERSENY 1939.III.12. I. DIJ" gravírozással, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (57x70mm) T:XF
31679.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" egyoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1935 Húsvét" gravírozással (40mm) T:AU
31680.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "Football III. 1937/38" gravírozással (40mm) T:AU
31681.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

31682.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1900. "Aquila Kerékpáros Klub 1895" zománcozott bronz jelvény (37x26mm) T:2 / Hungary ~1900. "Aquila Bicycle Club 1895" enamelled bronze badge (37x26mm) C:XF
31683.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő" zománcozott, aranyozott bronz jelvény, hátlapon "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation - Federal Representative" enamelled, gilt bronze badge with makers mark "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." on the back (45x38mm) C:AU
31684.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

31685.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

31686.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem füllel, "SGA" gyártói jellel (24,16g/0.800/48mm) T:AU,XF
31687.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

31688.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31689.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft