Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3054429
31678
457
15000
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1932. "Királyi Magyar Automobil-Club/ Motorkerékpár megbízhatósági túraút 1932 / PUCH II. TEAM" ezüstözött bronz sport emlékplaket (66x75mm) T:XF 2938219
31679
457
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Magyar Sí Klub" bronz díjplakett "DELMÁR CSAPATVERSENY 1939.III.12. I. DIJ" gravírozással, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (57x70mm) T:XF 3054087
31680
457
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" egyoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1935 Húsvét" gravírozással (40mm) T:AU 3054090
31681
457
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "Football III. 1937/38" gravírozással (40mm) T:AU 3022117
31682
457
Numizmatika
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás 3057509
31683
457
Numizmatika
~1900. "Aquila Kerékpáros Klub 1895" zománcozott bronz jelvény (37x26mm) T:2 / Hungary ~1900. "Aquila Bicycle Club 1895" enamelled bronze badge (37x26mm) C:XF 3057507
31684
457
34000
Numizmatika
~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő" zománcozott, aranyozott bronz jelvény, hátlapon "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation - Federal Representative" enamelled, gilt bronze badge with makers mark "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." on the back (45x38mm) C:AU 2616224
31685
457
Numizmatika
~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF 2995541
31686
457
9500
Numizmatika
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (22,32g/0.800/41mm) T:AU.XF 3058013
31687
457
11000
Numizmatika
1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem füllel, "SGA" gyártói jellel (24,16g/0.800/48mm) T:AU,XF 2938067
31688
457
Numizmatika
1909. "Ózdi Vasas Testgyakorló Kör 1909 - II. díj" fém díjérem "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (34mm) T:XF 2916605
31689
457
11000
Numizmatika
1910 k. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (39mm) T:AU,XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft