Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 388
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3035907
10844
457
40000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
H. Waldek jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Virágárus lány. Olaj, vászon. Kissé sérült. 53x26 cm. Szecessziós, korabeli, sérült fakeretben. 3054247
10845
457
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Balatoni kikötő. Olaj, farost. Sarkaiban és szélén kissé sérült. 46x61 cm 2970764
10846
457
Toth jelzéssel, XIX. sz. magyar festő: Hajótöröttek mentése. Akvarell, papír. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 9x14 cm 3035000
10847
457
Olvashatatlan jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 33x26 cm 3036500
10848
457
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. közepe: Napfényes utca. Olaj, vászon, fakeretben. 60x50 cm. 3034993
10849
457
Jelzés nélkül: Hajó (Budapest?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 16,5x24,5 cm 2938837
10850
457
Olvashatatlan jelzéssel (Bányai Oszkár?): Enteriőr képekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40x51 cm. 2963231
10851
457
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24x30 cm 3003065
10852
457
26000
Olvashatatlan (Sutor F?) jelzéssel: Mosónők. Olaj, vászon. Fakeretben. 60x80 cm 3003061
10853
457
26000
Jelzés nélkül: Emberek a malomnál. Olaj, vászon. Apró sérülésekkel. Fakeretben. 60x79 cm 3015900
10854
457
44000
Jelzés nélkül, XIX. sz, feltehetően magyar festő: Biedermeier arckép. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Dekoratív, sérült antik keretben. 49x38 cm 3015928
10855
457
30000
Jelzés nélkül, feltehetően Gobra Béla (1863-1916) munkája: Portré. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 40x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft