Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 388
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3055788
11061
457
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Park padokkal. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 38×30 cm 3055797
11062
457
Olvashatatlan jelzéssel: Forgatag. Olaj, farost, fakeretben. 50x40 cm 3055798
11063
457
Olvashatatlan (Balás?) jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 43x30 cm 3056597
11064
457
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Pasztell, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 48x40 cm. 3056932
11065
457
Olvashatatlan jelzéssel, Rembrandt után: Pál apostol a tömlöcben. Tempera, karton. Dekoratív fakeretben, 59,5×43,5 cm 3057237
11066
457
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, szecessziós, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 54x71 cm 3057321
11067
457
Olvashatatlan jelzéssel: Horgász. Akvarell, papír, fakeretben. 35x46,5 cm 3057334
11068
457
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm 3058260
11069
457
Olvashatatlan jelzéssel: Margitsziget, gyógyfürdő. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x22 cm 3053941
11070
457
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató huszárok. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 25x32 cm 3053945
11071
457
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Szőlőfürt. Olaj, falemez. Dekoratív, kopott fakeretben. 21x29 cm 3055853
11072
457
Olvashatatlan (Gadányi Jenő?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 25×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft