https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 62

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Magyar Honvédség üdülői, csapatpihenőhelyei és kempingjei. Bp., 1995, Magyar Honvédség Üdülők és Gyermekintézmények Főigazgatósága, 80 p. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón ragasztásnyommal.
1
19459.

A Magyar Honvédség üdülői, csapatpihenőhelyei és kempingjei. Bp., 1995, Magyar Honvédség Üdülők és Gyermekintézmények Főigazgatósága, 80 p. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón ragasztásnyommal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss Csaba: Atomtengeralattjárók. Bp., 1963., Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
1
19460.

Kiss Csaba: Atomtengeralattjárók. Bp., 1963., Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Földi Pál: A Luftwaffe. H.n., é.n., Anno Kiadó. Kiadói papírkötés. + Tobak Tibor: Pumák földön-égen. Egy vadászrepülő kalandjai. Bp., 1989, Háttér. Kiadói papírkötés, foltos.
1
19461.

Földi Pál: A Luftwaffe. H.n., é.n., Anno Kiadó. Kiadói papírkötés. + Tobak Tibor: Pumák földön-égen. Egy vadászrepülő kalandjai. Bp., 1989, Háttér. Kiadói papírkötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal, lapok alja ázott, néhány lap összeragadt.
1
19462.

Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal, lapok alja ázott, néhány lap összeragadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
1
19463.

Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze
1
19464.

Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19465.

Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Geoffrey Carter: The Royal Navy at Portland 1900-2000. Liskeard, 2001., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19466.

Geoffrey Carter: The Royal Navy at Portland 1900-2000. Liskeard, 2001., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Malta 1900-2000. Liskeard, 2002., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19467.

Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Malta 1900-2000. Liskeard, 2002., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19468.

Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
John Whatling: The Royal Navy at Chatham 1900-2000. Liskeard, 2003., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19469.

John Whatling: The Royal Navy at Chatham 1900-2000. Liskeard, 2003., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19470.

Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz