Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

Tatár Péter: Kolerás világ. Budapest, 1893. Rózsa. 16p.
20264.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ádász Sándor: Egy-ség. A Világegyetem felépítése és működése. Magyar tanmese. DEDIKÁLT! Szeged, 2016, ÉLET KINCSE. Kiadói papírkötés.
20265.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tompa Mihály versei I-II. köt. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 1 t.+VIII+231; VIII+248 p. Korabeli dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, névbélyegzéssel.
20266.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Irányi István: Petőfi Zoltán életpályája, különös tekintettel Békés megyei, szarvasi éveire. DEDIKÁLT! Szarvasi Füzetek 4. Szarvas, 1964.,Szarvas Község Tanácsa VB.,212 p. A tanárok arcképeit Ruzicskay György festőművész rajzolta. A borító illusztrációja Cs. Pataj Mihály (Cs. Pataj Mihály) (1921-2008) festő, grafikus munkája. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
20267.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20268.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

20269.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20270.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20271.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

20272.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

20273.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
20274.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szomaházy István munkái sorozat 19 kötete.Bp.,én-1908-1911,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kissé kopott, kissé foltos borítókkal, egy-két szennylapon szakadással, de alapvetően jó állapotban.
20275.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft