https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 172

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it
1
31768.

Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU
1
31769.

Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one
1
31770.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU
1
31771.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error
1
31772.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU
1
31773.

Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF
1
31774.

Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF
1
31775.

3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5db-os zománcozott sportjelvény-tétel, benne "ESC", "HLSE", "Traktor SE", "Motor SK", illetve piros-kék háttér előtt bronz futballjátékos sziluettje T:AU,XF
1
31776.

5db-os zománcozott sportjelvény-tétel, benne "ESC", "HLSE", "Traktor SE", "Motor SK", illetve piros-kék háttér előtt bronz futballjátékos sziluettje T:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
9
 
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF
1
31777.

5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Metrom 1937-1967", "Sloven Ruma", "Sportclub Traktor", "Dinamo", "SFV-ASF (Svájci Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF
1
31778.

5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Metrom 1937-1967", "Sloven Ruma", "Sportclub Traktor", "Dinamo", "SFV-ASF (Svájci Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN "CSZKA Szófia" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND "CSKA Sofia" enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF
1
31779.

5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN "CSZKA Szófia" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND "CSKA Sofia" enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz