Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF
5db-os zománcozott sportjelvény-tétel, benne "ESC", "HLSE", "Traktor SE", "Motor SK", illetve piros-kék háttér előtt bronz futballjátékos sziluettje T:AU,XF
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF