Órák

Tételek száma: 74

3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.
13091.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Doxa óraszerkezet, kopásnyomokkal, 2×1,5 cm
13092.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, sérült számlap, d: 3 cm, bruttó: 18,2 g
13093.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, elülső fedele nem záródik rendesen, kulccsal, d: 3,5 cm, bruttó: 43,2 g
13094.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Vegyes zsebóraalkatrész tétel, közte sérültek
13095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) tokos női karóra, másodpercmutatóval, működik, jelzéssel, Eulux bőrszíjjal. Kopással, 20x15 mm
13096.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Pontiac quartz karóra, jelzett, kopásnyomokkal, d: 3,6 cm
13097.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, nem működik, jelzéssel, plexilapja hiányzik, sérüléssel, d: 20 mm
13098.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, nem működik, jelzéssel, plexilapja hiányzik, sérüléssekkel, d: 25 mm
13099.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Orient japán aranyozott női karóra, működik, jelzéssel, kvarcóra, d: 15 mm
13100.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ribatex svájci, kézi felhúzós karóra, dátumablakos, működő állapotban, kopott számlappal 26x28 mm
13101.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Bakelit fali ingaóra, jelzett, működőképes állapotban, 16×13 cm
13102.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft