Baedeker, Karl: Italie Septentrionale jusqu'a Livourne, Florence et Ravenne. Manuel du voyageur. Leipzig-Paris, 1913, Karl Baedeker - Paul Ollendorff. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként sérült lapokkal, néhány lap kijár.