Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 41

David Jordan: Battle of the Bulge. Germany's last offensive. December 1944 - January 1945. London, 2019., Amber Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal és színes térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés
18469.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hesse, Prof. Dr. Kurt: Über Schlachtfelder vorwärts! Berlin, 1940. Limpert Verlag, Berlin, Kiadói vászonkötésben 320p + térképfüzet melléklet
18470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp., [1929], Szent István-Társulat (Stephanaeum-ny.), 77+(3) p.+ 2 (kétoldalas, fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal, 6 hiányzó képtáblával, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
18471.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18472.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Richthofen, Manfred Frhr.v.,: Der rote Kampfflieger. Eingeleitet von Bolko Frhr. von Richthofen, Vorwort GFM Göring. Berlin, 1933. Ullstein, Berlin, Kiadói egészvászon kötésben
18473.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10

Grabovszky Camill - Thierjung Dezső: Kémiai füzet II. A robbantószerek és robbantások. A közelharceszközök. (A kézigránát, a lángszóró és a mesterséges köd és füst.)Bp., 1930, Toldi Lajos Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
18474.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Berkes Péter: Nyolc nap román fegyverbarátainknál. Bp., 1964, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18475.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Gróf Dohna-Schlodien Miklós: A "Möwe" kalandjai. Ford.: Holló Márton. Bp., 1916, Athenaeum, 100 p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
18476.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mindnyájunknak el kell menni 100 humoros történet, tréfa, anekdota a mai háborús időkből. Virágh Ferenc. Bp., 1914. Attila ny. Kiadói sérült papírborítóval
18477.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, újszerű, szép állapotban
18478.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szun Mester: A hadakozás regulái. Terebess, Budapest, 1997, kiadói papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
18479.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kováts Sándor: ...elővezetés terhe mellett... Veszprém, 2010, Dózsa György Általános Iskola Iskolatörténeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18480.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft