Nyomtatványok Tételek száma: 325
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3015779
16176
453
Printed Materials
Vegyes művészettörténeti-történelmi nyomtatvány tétel, össz. kb. 49 db, többségében Sümegi György művei: Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspár. Bp., 1992, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. foltos. + Sümegi György: A Duna-Tisza köze rajzi topográfiájából. Bodor Miklós képei. Kiskunhalas, 2004, Thorma János Múzeum. Halasi Múzeum 2.-ből kiemelve. 2 p. Tűzve. (7 példány) + Sümegi György: Fotók a Történeti Levéltárban. Trezor 3. Az átmenet évkönyve, 2003-ból kiemelve. 10 p.+10t, 1956-al kapcsolatos képek. (10 példány) + Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót." (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.). Miskolc, 2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve. 379-387 p. Kiadói papírkötés (3 példány) + Sümegi György: Inconnu: A harcoló város/The Fighting City, 1986. Kísérlet egy elmaradt kiállítás rekonstrukciójára. Bp., 2010., L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Különlenyomat. Kiadói papírkötés. + Sümegi György: Szilárdy Károly (1795-1871) litográfiai arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő), 6 példány; Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.), 4 példány + Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő), 29 példány 2944900
16177
453
Printed Materials
1992 Magyar Rádió: A 17/1991. és a 18/1991. sz. elnöki utasítások alapján segédlet a Magyar Rádió műsorainak létrehozásában közreműködők díjazásának és tevékenységi kódjának megállapításához. Bp., 1992., Magyar Rádió. Kiadói papírkötés. + Tánczenészek és lemezbemutatók munkavédelmi vizsgaanyaga. Bp., én., Országos Szórakoztatózenei Központ. Papírkötés, az utolsó lap levált. 2562133
16178
453
Printed Materials
1993, 1996 Dorotheum, 2 db képekkel illusztrált falinaptár 2013007
16179
453
300
Printed Materials
1997 Ikeás fotónyomat, Ron Rosentock: Fa Lilliano, 27×35 cm 3018423
16180
453
Printed Materials
1998 James Cameron's Titanic Poster Book. A film jeleneteit ábrázoló 12 db nagyméretű poszter (63,5x51 cm), könyv formátumban. Komplett. 2725547
16181
453
Printed Materials
cca 2000-2020 3 db színes nyomat a Szent Jakab-út egyes helyszíneiről papíron, 21x29,5 cm 3017235
16182
453
Printed Materials
2011 Népszabadság 2011. jan. 3. utolsó szám. + 2018 Magyar Nemzet 2018. árpilis 11. utolsó szám. Jó állapotban. 3016821
16183
453
Printed Materials
KĂŠpeslapok
2011 3 db bevonulással kapcsolatos falinaptár (Bihar, Erdély, Felvidék) / entry of the Hungarian troops - 3 modern wall calendars 2848265
16184
453
Printed Materials
2023 Izraeli receptek fali naptár, színes fotókkal illusztrált, újszerű állapot, 31x23 cm 2705252
16185
453
Printed Materials
Jeles napok: Kossuth apánk - A magyar kórus Budapest programfüzete 16 p. 2965650
16186
453
Printed Materials
Oser József Malomépítészet és gépgyár. Hengerszékek, Vizturbinák, Malomgépek. Krems, Oser József magánkiadása, sérüléssel 2964385
16187
453
Printed Materials
25 db régi, illusztrált könyvcímlap, közte több art deco, jelzett grafikákkal: Szántó Lajos, Byssz, Ékes, Gara, stb. Vegyes állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft