Nyomtatványok

Tételek száma: 325

Vegyes művészettörténeti-történelmi nyomtatvány tétel, össz. kb. 49 db, többségében Sümegi György művei: Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspár. Bp., 1992, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. foltos. + Sümegi György: A Duna-Tisza köze rajzi topográfiájából. Bodor Miklós képei. Kiskunhalas, 2004, Thorma János Múzeum. Halasi Múzeum 2.-ből kiemelve. 2 p. Tűzve. (7 példány) + Sümegi György: Fotók a Történeti Levéltárban. Trezor 3. Az átmenet évkönyve, 2003-ból kiemelve. 10 p.+10t, 1956-al kapcsolatos képek. (10 példány) + Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót." (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.). Miskolc, 2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve. 379-387 p. Kiadói papírkötés (3 példány) + Sümegi György: Inconnu: A harcoló város/The Fighting City, 1986. Kísérlet egy elmaradt kiállítás rekonstrukciójára. Bp., 2010., L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Különlenyomat. Kiadói papírkötés. + Sümegi György: Szilárdy Károly (1795-1871) litográfiai arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő), 6 példány;  Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.), 4 példány + Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő), 29 példány
16176.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1992 Magyar Rádió: A 17/1991. és a 18/1991. sz. elnöki utasítások alapján segédlet a Magyar Rádió műsorainak létrehozásában közreműködők díjazásának és tevékenységi kódjának megállapításához. Bp., 1992., Magyar Rádió. Kiadói papírkötés. + Tánczenészek és lemezbemutatók munkavédelmi vizsgaanyaga. Bp., én., Országos Szórakoztatózenei Központ. Papírkötés, az utolsó lap levált.
16177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1993, 1996 Dorotheum, 2 db képekkel illusztrált falinaptár
16178.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1997 Ikeás fotónyomat, Ron Rosentock: Fa Lilliano, 27×35 cm
16179.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94

1998 James Cameron's Titanic Poster Book. A film jeleneteit ábrázoló 12 db nagyméretű poszter (63,5x51 cm), könyv formátumban. Komplett.
16180.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 2000-2020 3 db színes nyomat a Szent Jakab-út egyes helyszíneiről papíron, 21x29,5 cm
16181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2011 Népszabadság 2011. jan. 3. utolsó szám. + 2018 Magyar Nemzet 2018. árpilis 11. utolsó szám. Jó állapotban.
16182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2011 3 db bevonulással kapcsolatos falinaptár (Bihar, Erdély, Felvidék) / entry of the Hungarian troops - 3 modern wall calendars
16183.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

2023 Izraeli receptek fali naptár, színes fotókkal illusztrált, újszerű állapot, 31x23 cm
16184.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jeles napok: Kossuth apánk - A magyar kórus Budapest programfüzete 16 p.
16185.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Oser József Malomépítészet és gépgyár. Hengerszékek, Vizturbinák, Malomgépek. Krems, Oser József magánkiadása, sérüléssel
16186.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

25 db régi, illusztrált könyvcímlap, közte több art deco, jelzett grafikákkal: Szántó Lajos, Byssz, Ékes, Gara, stb. Vegyes állapotban.
16187.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft