Nyomtatványok

Tételek száma: 325

16092.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

16093.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

16094.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1950-80 Vegyes könyv témájú nyomtatvány-prospektus tétel, össz. 12 db: ÁKV, a hónap könyvei, 1952 (3 db) + Zrínyi Kiadó 1957 stb.
16095.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1950-65 4 db Sárdy Brutusnak küldött gyászjelentés
16096.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1950 Miskolcon tartandó vásárok plakátja 30x49 cm
16097.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1950 Kiskereskedelmi kollektív szerződés kivonata, pp.:16, 20x15cm
16098.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1950 Magyar Közlekedés, Mély- és Vízépítés II. évf. 1-12. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Bp., Tudományos Folyóiratkiadó N. V. Félvászon-kötésben.
16099.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1951 A makói Közgazdasági Gimnázium DISZ-Szervezetének jelmezbáli meghívója
16100.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1952 Magyar Építőművészet I. évf. 2. és 4. számai. Bp., É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat, 45-88 p., 141-207 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítókkal.
16101.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1952 Magyar Építőipar, a Magasépítési Tudományos Egyesület folyóirata I. évf. 6. sz. Bp., É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat, 309-371 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a borítótól elváló fűzéssel.
16102.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1954 Közlekedéstudományi Szemle IV. évf. 1-12. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Bp., Közlekedési Kiadó. Félvászon-kötésben.
16103.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft