Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 6+358; 4+359-734 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja és első lapja restaurált, a II. kötet foltos lapokkal.