Gróf Széchenyi István naplói. Bevezette, vál. és ford.: Bóka László. Magyar Századok. Bp.,[1943.],Ardói, 1 (címkép) t. +XXIX+362 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. + Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.