Magyarra forditott imakönyv Izráeliták számára. Legujabb teljesen átdo... https://www.darabanth.com/hu/453-Gyorsarveres/453.0/Konyvek/Konyvek-Judaika~1500029/Magyarra-forditott-imakonyv-Izraelitak-szamara-Legujabb-teljesen-atdolgozott-kiadas-Bp-1901-~II3022130
3022130
19026
453
Books: Judaica
Leírás: Magyarra forditott imakönyv Izráeliták számára. Legujabb teljesen átdolgozott kiadás. Bp., 1901, Schlesinger Jos. könyvkereskedése, 1 sztl. lev.+ 430+(2) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással.
: nagy_andras