https://www.darabanth.com/hu/453-Gyorsarveres/453.0/Konyvek/Konyvek-Judaika~1500029/Gonda-Moshe-Elijahu-A-debreceni-zsidok-szaz-eve-A-martirhalalt-halt-debreceni-es-kornyekbeli~II3017702
3017702
19011
453
Books: Judaica
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Gonda Moshe Élijahu: A debreceni zsidók száz éve. A mártÃrhalált halt debreceni és környékbeli zsidók emlékére. Tel-Aviv,én.,Debreceni Zsidók Emlékbizottsága, 409+3+264 p. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és héber nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m