Maczkó Feri története. Mesés elbeszélés az ifjuság számára. Átdolgozta: Zempléni P. Gyula. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Athenaeum, 76+(1) p. + 3 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes állapotban, kissé kopott, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, több kijáró lappal.