Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 249

Antik ovális bonbonier, ezüstözött réz, üveg, 4 félgömb lábon, üvegbetéten pattanással, fém részén kopással, 12,5x9,5x7 cm
12106.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
12107.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Szecessziós fonódó indán levél díszítéses gyufatartóval női fej alakos hamuzó, jelzés nélkül, szép állapotban, 15x8x14 cm
12108.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm
12109.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

12110.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12111.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
12112.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12113.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12114.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

12115.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12116.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm
12117.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft