Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2948779
12106
450
Antique
Antik ovális bonbonier, ezüstözött réz, üveg, 4 félgömb lábon, üvegbetéten pattanással, fém részén kopással, 12,5x9,5x7 cm 2948837
12107
450
Antique
Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban 2948889
12108
450
15000
Antique
Szecessziós fonódó indán levél díszítéses gyufatartóval női fej alakos hamuzó, jelzés nélkül, szép állapotban, 15x8x14 cm 2948920
12109
450
14000
Antique
Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm 2948963
12110
450
15000
Antique
cca 1900 Antik bronz tintatartó, bronz szerelékkel, 10x10x9 cm + Tollhegytartó tálka, 14,5x10,5 cm, utóbbi "Geschutzt" jelzéssel. Kopással, összességében szép állapotban 2948980
12111
450
Antique
Antik fém teázó készlet, ezüstözött, hőálló üvegbetétes fém szerelékes pohárral, egyik pohár pótolt, tálcán jelzéssel. Tálca 39x30x27 cm, kanna m: 23 cm, poharak m: 9-10,5 cm 2922161
12112
450
Antique
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm 2922183
12113
450
Antique
Antik tömör bronz gyufatartó-kétoldalán részletgazdag fülesbagoly szépen megmunkált fehér márvány hamúzón,korának megf.szép állapotban 14x11 cm 2922130
12114
450
19000
Antique
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm 2582955
12115
450
Antique
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm 2585576
12116
450
Antique
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm 2922555
12117
450
6500
Antique
Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft