Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 110

Pihenő ló, antikolt bronz szobor, jelzés nélkül, kopással, 29,5x10x11,5 cm
12236.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Bánszky Sándor (1888-1918): Veteményező férfi. Fém plakett, fa lapon, jelzéssel, szép állapotban, 21x13 cm, 39x28 cm
12237.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12238.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Kutas László (1936-): Üldögélő harlekin. Bronz szobor, jelzéssel, 50/2016 számozással, hibátlan, m: 11 cm
12239.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kutas László (1936-): Zenélő harlekin. Bronz szobor, jelzéssel, hibátlan, m: 12 cm
12240.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
15

Indiai faragott szobor, kopással, jelzés nélkül, 31,5x23 cm
12241.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Női alakos iparművész kép, bronz, fa, jelzés nélkül, 54x19 cm
12242.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Naplóíró puttó, festett fajansz, jelzés nélkül, kopással, m: 39 cm
12243.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm
12244.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Világhy Árpád (1960-): Csók (szerelmesek), biszkvit porcelán szobor, art deco stílus, alján címkével jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12245.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jelzés nélkül: Kis hableány. Ón, kis kopásokkal, m: 11,5 cm
12246.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

II. János Pál pápa kis büszt, bronz, kopással, m: 3 cm
12247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft