Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2953887
12236
446
Sculptures, statuettes, plaques
Pihenő ló, antikolt bronz szobor, jelzés nélkül, kopással, 29,5x10x11,5 cm 2953904
12237
446
15000
Bánszky Sándor (1888-1918): Veteményező férfi. Fém plakett, fa lapon, jelzéssel, szép állapotban, 21x13 cm, 39x28 cm 2954077
12238
446
22000
Jelzés nélkül: Sportoló. Bronz, kezében egykor volt valami. Fa talapzaton, hibátlan, m: 41 cm 2954162
12239
446
40000
Kutas László (1936-): Üldögélő harlekin. Bronz szobor, jelzéssel, 50/2016 számozással, hibátlan, m: 11 cm 2954189
12240
446
40000
Kutas László (1936-): Zenélő harlekin. Bronz szobor, jelzéssel, hibátlan, m: 12 cm 2954380
12241
446
Indiai faragott szobor, kopással, jelzés nélkül, 31,5x23 cm 2954714
12242
446
Női alakos iparművész kép, bronz, fa, jelzés nélkül, 54x19 cm 2914829
12243
446
Naplóíró puttó, festett fajansz, jelzés nélkül, kopással, m: 39 cm 2331214
12244
446
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm 2953280
12245
446
Világhy Árpád (1960-): Csók (szerelmesek), biszkvit porcelán szobor, art deco stílus, alján címkével jelzett, hibátlan, m: 36 cm 2820844
12246
446
Jelzés nélkül: Kis hableány. Ón, kis kopásokkal, m: 11,5 cm 2951936
12247
446
II. János Pál pápa kis büszt, bronz, kopással, m: 3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft