Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 110

Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm
12175.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
12176.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Csorvássy István (1912-1986): Imádkozó székely. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 44x33 cm
12177.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Csorvássy István (1912-1986): Beethoven a halottas ágyon. Faragott gyökér, fa lapon. A neves erdélyi szobrász életművének kiemelkedő darabja ez a nagyméretű gyökérfaragás. Jelzéssel, minimális kopással, tartólap korának megfelelő állapotban, 80x46 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
12178.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

12179.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

12180.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

Ülő akt. XIX. sz. vége, jelzés nélkül. nagy méretű gipsz szobor. Ragasztott fejjel. m: 43 cm
12181.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

12182.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
12183.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Pásztor. Faragott fa szobor. Régi, jelzés nélkül, szú nyomokkal 41 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
12184.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Elefántos faragott zsírkő dísz. 9 cm
12185.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12186.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft