https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 106

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm
1
12335.

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) tokos, Marius Czaversier kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 35 mm
1
12336.

Ezüst (Ag) tokos, Marius Czaversier kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm
1
12337.

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm
1
12338.

Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rodania karóra, kvarc, működik, 20x16 mm
1
12339.

Rodania karóra, kvarc, működik, 20x16 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Roskopf vasutas zsebóra, hátoldalán vadászkutya jelenet, mechanikus szerkezettel, számlapon kis sérülés, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm
1
12340.

Roskopf vasutas zsebóra, hátoldalán vadászkutya jelenet, mechanikus szerkezettel, számlapon kis sérülés, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Blita női zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik d: 22 mm
1
12341.

Blita női zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik d: 22 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm
1
12342.

Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lotus kézi felhúzós női ékszeróra, ovális fém tokkal, működő, jó állapotban, d: 35 mm
1
12343.

Lotus kézi felhúzós női ékszeróra, ovális fém tokkal, működő, jó állapotban, d: 35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
1
12344.

Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Melody antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
1
12345.

Melody antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, kissé kopott számlap, működik, jelzett, d: 37 mm
1
12346.

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, kissé kopott számlap, működik, jelzett, d: 37 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz