Órák Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2832289
12335
446
22000
Watches
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm 2832260
12336
446
36000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, Marius Czaversier kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 35 mm 2832288
12337
446
22000
Watches
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm 2832266
12338
446
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm 2930036
12339
446
Watches
Rodania karóra, kvarc, működik, 20x16 mm 2832298
12340
446
50000
Watches
Roskopf vasutas zsebóra, hátoldalán vadászkutya jelenet, mechanikus szerkezettel, számlapon kis sérülés, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm 2832306
12341
446
Watches
Blita női zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik d: 22 mm 2832192
12342
446
Watches
Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm 2785260
12343
446
Watches
Lotus kézi felhúzós női ékszeróra, ovális fém tokkal, működő, jó állapotban, d: 35 mm 2929994
12344
446
Watches
Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm 2929995
12345
446
Watches
Melody antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm 2832231
12346
446
26000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, kissé kopott számlap, működik, jelzett, d: 37 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft