Órák Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2927683
12262
446
Watches
Junghans antik falióra. Szerkezete működik, de szervizelésre szorulhat. Oromdísze levált. Kopással, szép állapotban, jelzéssel, 53x26x15 cm 2927051
12263
446
60000
Watches
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm 2780056
12264
446
Watches
Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm 2827014
12265
446
Watches
Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm 2912597
12266
446
Watches
cca 1907 Szecessziós zsebóra tartó, bronz, hiányos, jelzett, m: 13,5 cm 2947016
12267
446
Watches
Vintage mintás modern asztali vagy fali óra, fém kerettel, kvarc szerkezettel d: 27 cm 2949243
12268
446
Watches
Seiko naptárkijelzős elegáns férfi karóra, leírással, díszdobozban. Kvarc, szép állapotban, működik, fém szíjjal, d: 35 mm 2949261
12269
446
Watches
Leijona Sapphire dátumkijelzős elegáns férfi karóra, díszdobozban. Működik, kvarc, karcmentes, aranyozott fém szíjjal, d: 35 mm 2927990
12270
446
Watches
Antik asztali óra, fém házzal, elkezd járni, 17x11 cm 2935590
12271
446
80000
Watches
Rolex GMT Master 2 Sprite automata karóra jobbkezes változat igényes gyűjtői replika, dobozzal, leírással, kártyával, díszdobozzal, szatyorral d: 41 mm Működő, hibátlan állapotban 2921503
12272
446
Watches
Junghans vekkeróra, nem jár, jelzéssel, m: 16,5 cm 2844784
12273
446
46000
Watches
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft