Órák

Tételek száma: 106

Junghans antik falióra. Szerkezete működik, de szervizelésre szorulhat. Oromdísze levált. Kopással, szép állapotban, jelzéssel, 53x26x15 cm
12262.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12263.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm
12264.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
12265.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12266.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Vintage mintás modern asztali vagy fali óra, fém kerettel, kvarc szerkezettel d: 27 cm
12267.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Seiko naptárkijelzős elegáns férfi karóra, leírással, díszdobozban. Kvarc, szép állapotban, működik, fém szíjjal, d: 35 mm
12268.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Leijona Sapphire dátumkijelzős elegáns férfi karóra, díszdobozban. Működik, kvarc, karcmentes, aranyozott fém szíjjal, d: 35 mm
12269.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Antik asztali óra, fém házzal, elkezd járni, 17x11 cm
12270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rolex GMT Master 2 Sprite automata karóra jobbkezes változat igényes gyűjtői replika, dobozzal, leírással, kártyával, díszdobozzal, szatyorral d: 41 mm Működő, hibátlan állapotban
12271.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Junghans vekkeróra, nem jár, jelzéssel, m: 16,5 cm
12272.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12273.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft