Okmányok

Tételek száma: 168

1909 Bp., adóslevél a gyulai Békésmegyei Takarékpénztári Egyesülettől felvett 5000 K kölcsönről
13276.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910-1918 Przemysl, vegyes iratok (számla, levelek, levelezőlap), közte több katonai vonatkozású, össz. 7 db
13277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1910-1940 16 db felvidéki irat (Pozsony, Dunaszerdahely, stb.), egy családtól
13278.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
40

1910 Budapesti Tudományegyetem jogi diplomája, szepesszombati dr. Genersich Antal (1842-1918) rektor, és Doleschall Alfréd (1864-1931) dékán, jogász aláírásaival, pergamen, fatokos viaszpecséttel, kopott, sérült pecséttel, a tok egyik része pótolt, a pergamen foltos.
13279.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1910 Országos Stefánia Szövetség látogatójegy
13280.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910-1920 2 db betétkönyv: Pécsi Kereskedelmi és Iparbank Rt. + M. Kir. Postatakarékpénztár Budapesten (foltos)
13281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1911 Cibakházai Motor-Malom Rt. 3 db könyvecskéje, egy két bejegyzéssel, pecséttel.
13282.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13283.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1911 Cibakházai Motor-Malom Rt. 3 db könyvecskéje, egy két bejegyzéssel, pecséttel. Egyik sérült
13284.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13285.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1913 József Műegyetemi mérnöki diplomája, Rados Gusztáv (1862-1942) rektor, matematikus, valamint a dékán aláírásával, pergamen, fatokos függőpecséttel, sérült pecséttel, gyűrődésnyomokkal, foltos.
13287.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1870 Kurtapatak (Erdély), "Örökös szerződvény" Esztelnek határában lévő szántó adásvételéről
13288.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft