Militária

Tételek száma: 140

16108.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Osztrák tiszti kardbojt és vállszalag, kis kopásokkal, jó állapotban / k.u.k. partepee and ribbon
16109.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

16110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1914-1918 réz öngyújtó töltényhüvelyből, korának megfelelő állapotú, jelzés nélkül, m: 11 cm
16111.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1943 Magyar Szárnyak folyóirat 2 száma, borítók nélkül.
16112.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Cseh gyakorló légpuska sörétes lövedékkel. 109 cm 20 db sörét tölthető bele, utánatölthető.
16114.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
10

16115.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
16116.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

30 db vegyes katonai gomb a Horthy-korszakból
16117.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Hanns Hübl (1898-1967): "1918-1943" háborús jelenet, vegyes technika, papír, jelzett, 52×70 cm
16118.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

1938-1940 Régi családi fotóalbum, benne városi látképek (Vinkovci, Belgrád, stb.), sok katonai fotóval, I. Sándor szerb király portréja, stb., vegyes méretű fotókkal
16119.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1861M gyalogostiszti szablya. Jelzett a pengén: Weyersberg & Stamm Solingen. Fém hüvellyel. Kissé rozsdás, a markolat borításán kisebb sérülésekkel, h: 91 cm. Az átlagostól eltérő, ritka változat: a markolaton beugró, félkör alakú fém rész a kard lovassági változatának jellemzője; a kard többi része viszont megfelel a normál gyalogsági változatnak.
16120.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft