Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 163
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2938118
31579
445
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909" kétoldalas bronz emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:UNC Adamo FTC1 2897290
31580
445
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1992. "Europa 92 - Nemzetközi Világkörüli Vitorlás Verseny 1991-1992 magyar résztvevőire emlékezve / Az egységes Európáért" aranyozott fém emlékérem fa dísztokban (42,5mm) T:UNC 2922067
31581
445
3800
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,93g/0.800/30mm) T:XF 2941109
31582
445
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph 2941111
31583
445
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph 2941113
31584
445
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph 2846517
31585
445
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo. 2708291
31586
445
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph. 2756725
31587
445
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1 2821997
31588
445
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1- 2816655
31589
445
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1939-1943. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" egyoldalas bronz díjérem (2x) (30mm) T:1- patina 2774306
31590
445
Numizmatika
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely" 2db nyolcszögletű bronz díjplakett "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, egyik "1938 I." gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft