Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 163

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909" kétoldalas bronz emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:UNC Adamo FTC1
31579.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11

Bozó Gyula (1913-2004) 1992. "Europa 92 - Nemzetközi Világkörüli Vitorlás Verseny 1991-1992 magyar résztvevőire emlékezve / Az egységes Európáért" aranyozott fém emlékérem fa dísztokban (42,5mm) T:UNC
31580.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,93g/0.800/30mm) T:XF
31581.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

31582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph
31583.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph
31584.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo.
31585.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
31586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
31587.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1-
31588.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

31589.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31590.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft